Myslivna
Černý Důl

Volný čas

Přímo v Myslivně můžete ve volném času využít...

  • Relaxační centrum - vybavené bazénem se slanou vodou a vodními atrakcemi (protiproud, podvodní masáž, dnový hřib, perlička, chrlič) a saunou s vyvíječem páry až pro 5 osob.
  • Klubovou a přednáškovou místnost - moderní multifunkční přednášková místnost vhodná pro školení 6 osob, nebo pro oslavy v uzavřené společnosti 9 osob.
  • Venkovní posezení- pro klidné strávení Vašeho odpočinku je Horský pension Myslivna vybaven posezením s grilem, velkým slunečníkem a nočním osvětlením dále ohništěm s roštem a rožní pro milovníky klasiky...
  • Hernu pro děti - pro vaše děti jsme připravili hernu, několik druhů prolézaček, dvě pískoviště, houpačky a trampolínu

Služby pro Vaše děti

Každý pokoj je vybavený nočníkem  a  stoličkou k umyvadlu. Na přání zdarma poskytujeme vaničku, nebo dětskou postýlku včetně lůžkovin. Samozřejmostí jsou přebalovací pulty v dětské herně.

Hlídání dětí

Potřebujete z  jakéhokoli důvodu pohlídat Vaše děti ? Zajistíme Vám služby renomované hlídací agentury se kterou spolupracujeme. Zaměstnává prověřené a kvalifikované hlídací tety, které se perfektně postarají o Vaše děti, zatím co Vy si odpočinete například u sportu.

Vyjížďky na koních, vyhlídkové lety  

Po předchozí dohodě je možné zajistit vyjížďky na koních po blízkém okolí, vyhlídkové lety letadlem, nebo vrtulníkem. Na naší zahradě Vás rádi přivítají a budou Vám možná dělat i společnot naši mazlíčci - hafan Bastien a číča Kleopatra...

Turistika v okolí Černého Dolu

Díky své poloze je Myslivna přímo předurčena pro turistické výlety v každém ročním období. A to od krátkých procházek po nejbližším okolí po celodenní výlety například na nejvyšší horu Čech – Sněžku 1602 m.n.m. Myslivna se nachází přímo na značené turistické trase, která je zároveň cyklostezkou.

Zimní sporty

Myslivna se nachází uprostřed tří velkých zimních středisek - Černý Důl, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou. Všechna tato střediska jsou přístupné osobním automobilem, do Pece pod Sněžkou provozujeme vlastní dopravu skůtrem, nebo rolbou za zvýhodněné ceny.

Pro vyznavače běžeckých sportů doporučujeme nedaleké, přímo z Myslivny dostupné upravované běžecké trasy v okolí Černé hory a na ně navazující Krkonošskou magistrálu, která uspokojí i nejnáročnější sportovce.